Languages
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Czas i koszty dostawy
 

 

Koszt dostawy
jest uzależniony od formy płatności, od łącznej wagi zamówienia, wyboru przewoźnika oraz od kraju przeznaczenia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i Klient ponosi jeden koszt dostawy. W koszcie dostawy zawierają się także koszty przygotowania i opakowania.

Na terenie Polski koszty dostaw wynoszą:

Przesyłka kurierska  do 1kg:       22,90zł

Przesyłka kurierska   1-5kg:        27,90zł

Przesyłka kurierska  5-10kg:       29,90zł

Przesyłka kurierska 10-30kg:      39,00zł 

 

Przesyłka Pocztą Polską   do 1kg:      24,90zł

Przesyłka Pocztą Polską    1-5kg:      29,90zł

Przesyłka Pocztą Polską   5-10kg:     34,90zł

Dopłata za przesyłki kurierskie i pocztowe "za pobraniem" wynosi 5zł.

 

W przypadku niejasności, zakupu większej ilości towaru, braku opcji do wyboru podczas składania zamówienia lub propozycji innej formy dostawy, prosimy o kontakt.

 

Koszty dostawy do określonych krajów europejskich rozpoczynają się od 89zł i  są uzależnione od kraju przeznaczenia oraz ciężaru przesyłki.

Jeżeli podczas zakupu nie pojawi się żadna opcja formy dostawy do wyboru w formularzu zamówienia, prosimy o kontakt z Wood For Guitar, zaproponujemy właściwe rozwiązanie związane z transportem wybranego produktu, bądź produktów.

 
 
Czas dostawy
Całkowity czas realizacji zamówienia (przygotowanie do wysyłki + dostawa) na terenie Polski wynosi od 2 do 4 dni roboczych, przy założeniu, że produkt znajduje się w magazynie. Proces przygotowania i wysyłki w naszej firmie trwa do 2 dni roboczych (od momentu autoryzacji płatności kartą płatniczą lub od momentu zaksięgowania zapłaty na naszym koncie firmowym w przypadku pozostałych form płatności), natomiast dostawy realizowane przez przewoźników, z którymi współpracujemy to kolejny czas do 2 dni roboczych. W szczególnych przypadkach, niezależnych od nas (np. klęski żywiołowe, wypadki drogowe, okresy przedświąteczne) całkowity czas dostawy może ulec przedłużeniu, są to jednak rzadko występujące zdarzenia.
Jeżeli dostawy są realizowane na terenie Unii Europejskiej (poza Polską), średni czas dostawy wydłuża się o kolejne 3 dni robocze.
Jeżeli dostawy są realizowane do krajów spoza Unii Europejskiej, całkowity czas dostawy wynosi do 14 dni, lecz czas ten może ulec wydłużeniu z powodu działań Urzędu Celnego, wykonującego obowiązki w danym kraju przeznaczenia.
 
Warunki dostawy
Wszystkie nasze produkty pochodzą od oficjalnych i legalnie działających partnerów a ich sprzedaż jest zgodna z obowiązującymi przepisami w Polsce i w Unii Europejskiej. Ponieważ jednak sprzedajemy dużo różnych gatunków drewna, może się okazać, że wwóz danego gatunku drewna do Twojego kraju jest zabroniony lub jest objęty dodatkowymi opłatami celnymi, podatkowymi lub innymi kosztami. Proszę przed dokonaniem zakupu w naszym Sklepie upewnić się czy wwóz danego gatunku drewna jest możliwy do Twojego kraju i jakie dodatkowe ewentualne koszty poniesiesz. W ten sposób zaplanujesz całkowity koszt zakupu towaru lub unikniesz zarekwirowania towaru przez Urząd Celny Twojego kraju. Firma TOMASHEK Tomasz Wojtowicz, Wood For Guitar nie ma wpływu na prawo działające w danym kraju przeznaczenia i nie ponosi kosztów, ani odpowiedzialności za skutki jego realizacji oraz za skutki działalności Urzędu Celnego w danym kraju przeznaczenia.
 
W przypadku pytań i wątpliwości, prosimy o kontakt.
 
 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl